עדכונים בנושא נדבקים בקורונה במערכות החינוך בעמק יזרעאל נכון ל-1.9.2020

קורונה (01/09/2020 16:10)

תושבים והורים יקרים,

שנת לימודים מצמיחה ומוצלחת לכל התלמידים (וההורים)!
ברצוננו להביא בפניכם מספר עדכונים בנושא נדבקים בקורונה במערכות החינוך בעמק:
• אתמול, בשעות הערב המאוחרות, התקבל עדכון על מורה בבית הספר התיכון בהרדוף, שנמצאה מאומתת לקורונה. היא באה במגע עם הצוות החינוכי בבית הספר, במסגרת יום הכנה לפתיחת שנת הלימודים. על כן, כל אנשי הצוות נכנסו לבידוד מרצון, עד סיום החקירה האפידמיולוגית. לפיכך, בית הספר לא פתח הבוקר את שעריו. כל ההורים עודכנו אתמול על ידי מנהלת בית הספר, באמצעות שיחת זום ואנו ממתינים לסיום החקירה המתבצעת על ידי משרד הבריאות. 
• 13 תלמידי שכבת ח' ביישוב עדי, המתחנכים בבית הספר ויצ"ו נהלל, לא פתחו הבוקר את שנת הלימודים. זאת, משום שתלמידה מהשכבה נמצאה מאומתת לקורונה ובאה במגע עם התלמידים בערב שכבתי ביישוב, שנערך לקראת פתיחת שנת הלימודים.
• הבוקר התבשרנו על תלמידת כיתה ג' בבית הספר היסודי בנהלל, נמצאה מאומתת לקורונה. היא השתתפה במפגש הכנה כיתתי לקראת פתיחת שנת הלימודים, שנערך בקפסולות ולכן 13 מתלמידי הכיתה ושלוש מורות נכנסו לבידוד.

עם פתיחת שנת הלימודים, צפויה לנו תקופה מורכבת, שתשפיע בוודאי גם על ההתנהלות במערכות החינוך השונות. אנו צופים תרחישים אלו, ערוכים ומוכנים לקראתם. נפעל בהתאם להנחיות משרדי החינוך והבריאות ונמשיך לעדכן אתכם ככל שיהיה מידע נוסף בידינו.

אנו מבקשים להדגיש את החשיבות בשמירה על ההנחיות: ריחוק חברתי, עטיית מסיכה והקפדה על היגיינה.

בברכה,
שירה לוין
דוברת המועצה