הודעת רב"ש מוכנות לקיץ בהיבטי כיבוי אש
*הודעת רב"ש*
בהמשך לשריפות הענק בצפון ולשאלות שהופנו אלי, מוצא לנכון לעדכן את כלל התושבים בהערכותינו לקיץ.
כשלב ראשון ערכנו תרגיל גדול עם תחנות הכיבוי של נוף הגליל ומגדל העמק, תורגלו צוותים צעירים על מנת שיכירו את מורכבות הישוב שלנו הן מבחינת תוואי השטח והן מבחינת הצמחיה בתוך ומסביב לישוב, כמו כן אתגרנו אותם בתרחישים אותם אנחנו בנינו ללא עדכון מוקדם ( בלת"ם ), נבדקו כלל ההדרנטים( ברזי הכיבוי ) הפזורים בישוב ותוקנו ליקויים, גרור כיבוי האש נשלח לטיפול והוחלפו בו מנוע ומשאבת המים בציוד חדש, בנוסף הוצבו צנורות וציוד כיבוי ב 8 בתי תושבים למענה מיידי, כלל הציוד של צוות כיבוי האש תקין ומוכן לשימוש, קק"ל מטפלים בשבילי אש והחורש שמסביבנו.
אנחנו כצוותי החירום הישובי ערוכים בכל ההיבטים על כלל צוותי הצח"י.
צח"י כיבוי האש שלנו מיומן ומאומן היטב, ובזמן הקרוב יוצא לאימון יעודי נוסף.
הערכותנו חשובה במיוחד לאור העובדה כי במקרה חירום של נפילות בסביבת הישוב, בישובים בעלי ריכוזי קהל גדולים ( ערים ) ומתקנים בטחוניים מענה החירום ינתן תחילה להם ולאחר מיכן לנו, *וזה רק במצב חירום מסוג זה*, בכל שריפה אחרת נקבל מענה מידי, לכן החשיבות הרבה במוכנות שלנו לכל תרחיש.
בכל שאלה מוזמנים לפנות אלי.
שיהיה יום ושבוע רגוע
צחי ברקן
רב"ש ג. אלה
054-6370852